На Херсонщині журналісту окупаційної ТРК “Таврія” оголошено про підозру

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури журналісту окупаційного медіа «Таврія» заочно повідомлено про підозру.

Йому інкриміновано публічні заклики з метою зміни меж території, державного кордону України, колабораційну діяльність, виготовлення та поширення матеріалів, в яких міститься виправдовування, визнання правомірною збройної агресії рф проти України та тимчасової окупації територій, з використанням медіа (ч. 1 ст. 110, ч. 6 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваний у ролі ведучого телепрограми незаконно створеної представниками окупаційної влади «ГУР «ТРК «Таврия» неодноразово брав участь у створенні та розповсюдженні російської пропаганди.

У випусках він просуває російську риторику та фейки про так званих «нацистів», «незаконну владу України» та покинутих нею звичайних людей. Про те, що Херсон є «російським містом», «розквітне» із повторним захопленням, тощо.

Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.

Запис На Херсонщині журналісту окупаційної ТРК “Таврія” оголошено про підозру спершу з’явиться на Український південь – новини Херсонщини і України.

Про це пише Український південь – новини Херсонщини і України