Херсонські комунальники отримали нову спеціальну техніку

(Фото: Херсонська МВА / Facebook)

Чергова допомога від Уряду Японії надійшла до Херсона.

Як повідомили в пресслужбі Херсонської МВА, цього разу міська громада отримала вилковий навантажувач.

У дописі зазначається, що техніка буде передана на міське комунальне підприємство “Херсонтеплоенерго”. Це дозволить фахівцям оперативно виконувати аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах теплопостачання.

У пресслужбі додали, що допомога надійшла за Програмою екстреного відновлення (Фаза 2) “Невідкладне покращення сектору комунальних послуг на рівні органів місцевого самоврядування”, що реалізується в рамках Угоди між Урядами України та Японії про технічне співробітництво.

Раніше повідомлялось про те, що Херсонська міська громада отримала новий колісний фронтальний одноківшевий навантажувач KIMA K1600. Новий навантажувач передали на одне із міських комунальних підприємств для відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які зазнали пошкоджень внаслідок воєнних дій і мають перспективу відбудови. За його словами, таку техніку отримали в рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги “Підтримка реформи децентралізації в Україні”, що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Також йшлося про те, що комунальний автопарк Херсонщини поповнився двадцятьма п’ятьма навантажувачами. Передані навантажувачі – це сучасна спецтехніка, здатна за раз перевезти до кількох десятків тонн вантажу. Машини вже передані громадам регіону. Вони будуть надзвичайно корисними для виконання низки робіт: будівельних, аварійно-відновлювальних чи ліквідації наслідків російської збройної агресії. Ця техніка надійшла від програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та за фінансової підтримки Уряду Японії.

Також на Херсонщині у Нововоронцовській громаді з’явилася нова комунальна техніка. Так, автопарк комунального підприємства Нововоронцовки поповнився асенізаторною машиною.

Володимир Шкаєв

Про це пише INTENT