З першого липня відновлено інтерактивні заняття для дітей та їхніх батьків у Херсонській області. Це ініціатива, що реалізується завдяки співпраці громадської організації «Білозерський центр регіонального розвитку» з міжнародною організацією Save the Children, під підтримкою Європейського Союзу. Програми доступні для дітей віком від шести до сімнадцяти років, які проживають у деокупованих громадах Херсонського району. Серед запропонованих програм – TEAM UP, HEART та Life Skills for Success.
«Цей проєкт є нашим другим спільним з Save the Children. Ми прагнемо слухати потреби наших учасників, створюючи безпечні умови для навчання і спілкування. Кожен проєкт має свою особливість, і цей не є винятком. Наша попередня програма для батьків «Позитивне батьківство» трансформувалась у широкий підхід «Безпечні сім’ї», що охоплює роботу з родинами та громадами», – підкреслила Катерина Оксенюк, керівниця проєкту. – Команда кваліфікованих фасилітаторок постійно вдосконалює свої вміння, щоб надавати високоякісні послуги будь-яким бенефіціарам.»
«Запрошуємо батьків та дітей до наших занять, – зазначила фасилітаторка Діана Селецька. – Моя улюблена програма TEAM UP – це групова програма психологічної допомоги, що використовує різноманітні рухові формати, як-от танці і спортивні ігри. Наша мета – провести час у веселій і розслабленій атмосфері!»
«Я закликаю усіх долучитися до програми HEART, – розповідає фасилітаторка Любов Данілова. – Це творчий підхід до соціально-психологічної підтримки дітей, які пережили травматичні події. Ми використовуємо різні види мистецтва, щоб допомогти дітям вивільнити свої емоції і поділитися переживаннями за допомогою кольорових олівців, фарб та інших матеріалів для творчості!»
«Програма Life Skills for Success є нововведенням цього проєкту і дуже важливою для дітей і підлітків, – зазначила фасилітаторка Інна Шкрабак. – Наші партнери з Save the Children акцентують увагу на розвитку базових навичок, які допоможуть дітям краще адаптуватися до середовища, співпрацювати та досягати поставлених цілей. Програма охоплює такі теми, як прийняття рішень, комунікація, емоційний інтелект, міжособистісні стосунки, а також питання рівності і подолання конфліктів.»
«Головною особливістю нашого проєкту є комплексний підхід «Безпечні сім’ї», – зауважила фасилітаторка Тетяна Трибушна. – Це програма, спрямована на зменшення фізичних покарань у родинах та покращення спілкування між членами сім’ї. Ми працюємо з дітьми та дорослими, щоб навчити їх краще розуміти одне одного і знайти спільні рішення для виникаючих проблем.»
Шляхом упровадження цих програм організатори прагнуть створити позитивну атмосферу для навчання та розвитку дітей і їх родин. Читайте наші новини та долучайтеся до активностей у своїх громадах!
@ec.humanitarian.aid