В Україні останнім часом активно розвиваються інклюзивні практики. Щодня українці успішно інтегрують інклюзію в різні сфери життя, залучаючи дітей, молодь і дорослих з особливими потребами та без них, з метою створення комфортних умов для всіх. Завдяки цій діяльності, ми бачимо позитивні зміни в суспільстві, тому оголошуємо про початок конкурсу «Найкращі інклюзивні практики України – 2024».

Запрошуємо до участі різні організації: громадські, ветеранські, батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, культурні заклади, школи, навчально-реабілітаційні та інклюзивно-ресурсні центри, фотографів, а також всіх небайдужих людей, які реалізують інклюзивні проєкти. Основна мета цих проєктів – об’єднання людей через спільні заходи. За результатами конкурсу будуть визначені найкращі організатори інклюзивних практик, а також створено збірник з найкращими проєктами 2024 року.

Просимо підтримати проведення конкурсу та повідомити про нього структури обласних державних адміністрацій, організації та установи, які працюють з дітьми, молоддю, людьми з інвалідністю та ветеранами у сфері культури, освіти і спорту. Учасникам необхідно до 30 вересня 2024 року заповнити заявку за посиланням та надіслати 3 якісних фото і відеопрезентацію про проєкт тривалістю до 3 хвилин на електронну адресу: inclusivebestpractices@gmail.com. Детальну інформацію про конкурс можна знайти на сторінці у Facebook.

Положення конкурсу «Найкращі інклюзивні практики України» – 2024:

По всій країні громадські організації, ветеранські та батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, школи, навчально-реабілітаційні та інклюзивно-ресурсні центри, фотографи й небайдужі люди здійснюють інклюзивні проєкти. Інклюзивна практика – це проєкт, спрямований на об’єднання людей через спільні заходи, такі як вистави, танці, табори, спортивні події тощо. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом є ключовими шляхами до створення інклюзивного суспільства.

1. Загальні положення

1.1. Конкурс «Найкращі інклюзивні практики України» – 2024 спрямований на популяризацію досягнень у сфері соціальної інклюзії та ініціацію платформ для обміну досвідом. 1.2. Конкурс організовує громадська організація «Сонячні діти Херсонщини». 1.3. Журі формується з експертів у сфері культури, спорту, мистецтва тощо. 1.4. Термін проведення: серпень – грудень 2024 року. 1.5. Місце проведення: Україна.

2. Порядок проведення конкурсу

2.1. Опублікування Положення та форми для реєстрації на Facebook. 2.2. Формування журі конкурсу. 2.3. Реєстрація конкурсних заявок через Google-форму. 2.4. Технічний відбір заявок. 2.5. Оцінювання конкурсних заявок за критеріями. 2.6. Розміщення інформації про учасників на Facebook. 2.7. Визначення фіналістів та переможців. 2.8. Урочисте нагородження переможців.

3. Підсумки конкурсу

3.1. Для підведення підсумків формується журі. 3.2. Заявки оцінюються за 5-бальною шкалою. 3.3. Рішення журі є остаточним. 3.4. Переможці нагороджуються дипломами, призами та подарунками.

4. Порядок відбору учасників

4.1. Збір заявок до 30 вересня 2024 року. 4.2. Технічний відбір до 10 жовтня 2024 року. 4.3. Експертна оцінка журі до 30 жовтня 2024 року.

5. Умови участі у конкурсі

5.1. Участь можуть брати юридичні та фізичні особи, які реалізували чи реалізують інклюзивні проєкти в Україні. 5.2. Учасники повинні заповнити Google-форму та надіслати фото і відеопрезентацію на електронну адресу: inclusivebestpractices@gmail.com. 5.3. Учасники надають згоду на публікацію матеріалів. 5.4. Участь у конкурсі є безкоштовною. 5.5. Інформація про всі практики буде розміщена на Facebook.

6. Особливі умови

6.1. Розміщення персональних даних учасників здійснюється з дозволу організаторів конкурсу.

6.2. Організатори залишають за собою право змінювати положення конкурсу.

ХОКМ

About Author
Тут Херсон

Новини Херсона та Херсонської області. Наша мета – забезпечити користувачів широким спектром поглядів та інформації про Херсонську громаду. Ми прагнемо сприяти інформаційному розмаїттю та об’єктивному інформуванню громадськості.

View All Articles

Related Posts