Діяльність хабів у святкові та навчальні дні січня 2025 року
Чорнобаївський сільський хаб у січні продовжував свою роботу у звичному режимі, при цьому до постійних відвідувачів приєдналися нові guests. Спеціалісти хабу, серед яких психолог, кейс-менеджер, адміністратор та логопед, проводили групові та індивідуальні заняття. Основна увага цього місяця зосереджувалася на психологічному та емоційному здоров’ї дітей та їхніх батьків. Команда хабу активізувала розробку нових творчих програм і інноваційних підходів до роботи з дітьми у 2025 році.
Надеждівський сільський хаб, тимчасово переміщений до Херсона, працював три дні на тиждень. В неділю фахівці організували нову звичку – жіночий день, що дозволяє матерям та підліткам зустрічатися для обміну досвідом, консультацій та занять йогою.
Лиманецький сільський хаб у січні демонстрував активну роботу, ставлячи на перший план інтереси дітей. Під час зимових канікул кількість відвідувачів збільшилася до 80 дітей щоденно з різних сіл Дар’ївської громади. Хаб отримав підтримку від численних волонтерських груп, які приносили подарунки, організовували святкові заходи, дискотеки та розвиваючі ігри. Мобільна бригада хабу також доставляла подарунки дітям, які не могли дістатися до основного хабу. Місцева влада також надала новорічні подарунки для дітей. Кейс-менеджери продовжили активну роботу з виявлення потреб дітей та підготовку нових кейсів допомоги, в той час як психолог та логопед активно працювали як в стаціонарному, так і в мобільному форматі.
Мобільна бригада Білозерської громади активно працювала в селі, проводячи заняття для дітей і готуючи матеріали для покращення їх умов життя. Один раз на тиждень організовувалися зустрічі для сімей, де батьки і діти могли обговорити свої життєві проблеми зі спеціалістами.
Мобільна бригада Херсонської громади під час січневих активностей працювала з дітьми, незважаючи на складну безпекову ситуацію, організовуючи різноманітні святкові заходи.
Мобільна бригада Чорнобаївської громади продовжила свою роботу у повному обсязі, усвідомлюючи важливість своєї підтримки для родин з дітьми. Бригада охоплює всі населені пункти громади, надаючи допомогу в найпотрібніших місцях. У кожному селі функціонують пункти незламності, де можна знайти підтримку та душевний спокій. Заняття з мандало-терапії стали дуже популярними, адже вони допомагають дітям і дорослим знайти шлях до себе, зняти стрес і відчути гармонію. Творчі майстер-класи, ігри та інтерактивні заняття підвищують радість дітей, сприяють розвитку їхніх навичок і впевненості. Під час зустрічей з фахівцями панує атмосфера взаєморозуміння. Керівництво мобільної бригади переконане, що їхні зусилля допоможуть змінити ситуацію на краще, підтверджуючи свою відданість громаді.
Херсонський хаб “Текстильників” у січні працював за скороченою програмою, проте усі активності для дітей зберігалися. Особливу увагу приділили арт-терапії та груповим сесіям з мінної просвіти. Завдяки новому психологу сесії наповнились новими методиками. З нововведень хабу стали групові заняття з гімнастики для дітей середнього віку під керівництвом тренера. Спільно з Херсонською міською бібліотекою та благодійними організаціями учасники мали змогу долучитися до інтелектуальних і творчих ігор, що значно збагачує програму хабу.
Херсонський хаб “Перший Таврійський” функціонував у звичному ритмі, проводячи заходи для дітей і дорослих: заняття з підготовки до школи, розважальні ігри та мистецькі майстер-класи. У січні відбулися цікаві зустрічі з представниками бібліотеки для дітей з книжковою презентацією. Також мобільна бригада привезла аніматорів для розважальної програми.
Херсонський хаб “Другий Таврійський” працював тричі на тиждень та запровадив ще й суботні зустрічі для підлітків з можливістю грати в настільні ігри. Психолог проводив заняття з усвідомлення емоцій. Бібліотекарі також долучилися до хабу, організувавши книжкові конкурси. Учні активно займалися арт-терапією, навчаючись виготовляти браслети з патріотичною символікою.