Російські збройні сили намагаються захопити мікрорайон Корабел, щоб розмістити там озброєння і збільшити обстріли цивільних у Херсоні.

Цю інформацію в інтерв’ю виданню “Вгору” озвучив начальник відділення комунікацій 34-ї окремої бригади берегової оборони 30-го корпусу морської піхоти ВМС України Артем Рудаков.

За словами речника, навіть у разі знищення мосту, що з’єднує Корабел з іншими районами, супротивнику не вдасться заволодіти територією.

У випадку підриву мосту російські війська матимуть альтернативні шляхи для водних переправ.

“Ніхто не залишить ані військових, ані цивільних у біді. Якщо міст буде зруйнований, віддати острів не вдасться. Хоча логістика ускладниться, завдання будуть виконані,” — підкреслив Артем Рудаков.

Він також зазначив, що метою окупантів є захоплення Корабел, аби встановити міномети та артилерію ближче до міста, що дозволить ще інтенсивніше обстрілювати цивільні об’єкти.

Вгору

About Author
Тут Херсон

Новини Херсона та Херсонської області. Наша мета – забезпечити користувачів широким спектром поглядів та інформації про Херсонську громаду. Ми прагнемо сприяти інформаційному розмаїттю та об’єктивному інформуванню громадськості.

View All Articles

Related Posts