Про тих, хто на українській Херсонщині «захищає» свою «родіну»

Важко зрозуміти, як можна захищати свою батьківщину у чужій країні. Проте російські фашисти продовжують наполягати, що роблять саме це. Історію двох з них (на щастя, ліквідованих) розповів окупаційний телеграм-канал «Здоровьій Херсон».

Першого окупанта звали Віталій Сукуєв. І був він командиром 108 гвардійського десантно-штурмового Кубанського козацького полку. У «спеціальній військовій операції» брав участь з першого дня – 24 лютого 2022 року. Мав 17 нагород своєї агресивної держави, останню – зірку героя Росії – йому присвоїли посмертно. Помер, як повідомляють пропагандисти, «на Херсонському напрямку, прийнявши на себе удар від вибуху протитанкової міни». Сталось це 28 вересня 2022 року.

За життя окупант нібито вів щоденник. Чи було це насправді, чи є черговою вигадкою пропагандистів, але дружина Юлія буцімто знайшла його серед речей покійного чоловіка, а там, серед іншого, такі слова: «Я прийняв рішення відстоювати російський світ. Хоча звучить це комічно, тому як сам азіат з вузькими очима. Але духу російського у мені вистачає! Були хлопці, які говорили мені: «Навіщо тобі це потрібно? Загинеш не за що, а через пару років ніхто і не згадає». Дивно, що пропагандисти вирішили згадати про окупанта саме через пару років, але це може бути останньою згадкою.Інший ліквідований – Руслан Козлов – мав цілком слов’янську зовнішність і позивний «Рус». 1 червня 2023 року він підписав контракт зі своїм Міноборони і вирушив «захищати» свою батьківщину на українську Херсонщину. 23 травня цього року життя «відважного патріота і доброї людини» обірвав український дрон. Чи він також вів щоденник, пропагандисти не написали.

Богдан СТРАЖАК, newdayua.net

Про це пише ХЕРСОН Онлайн общественно политическое интернет издание