
“Їдучи сюди, я написав такі рядки в тролейбусі: “Артспротив, це все мій Херсон. Ми всі гуртом йдемо до перемоги. Серця ж бо б’ються, б’ються в унісон. Тому немає іншої дороги”. Я вже працюю над новою книжкою. Торік вийшла “Дніпро рятує Україну”, і вона знайшла свого читача”, — ділився поет.

Альманах також містить фотографії Херсона і населених пунктів, що були деокуповані, серед яких світлини, зроблені Віктором Братаном.
“Я фотографував на емоціях, перші заходи ми проводили в Чорнобаївці, коли територіальна громада сформувала свій загін. Хлопці приймали присягу українському народу, там я зробив фото. Це також перші місяці після звільнення, де жінки займалися гуманітарною допомогою — вони плели сітки для військових. Усі ці моменти хотілося зафіксувати,” — зазначив він.

У другому томі “Херсонщина. Артспротив” зібрані роботи як досвідчених авторів, так і початківців. Видання стало спільним проектом письменницько-музичного заходу “Поетична шафа” та мистецького проекту “ЛітТЕРРА без меж”, повідомила співукладачка альманаху Юлія Майстренко.
“Кожен по-своєму переживає ці події. Ці рядки і тексти відображають стан людини та її ставлення до того, що відбувається, до цієї важкої війни. Але вони всіх чіпляють,” — зауважила Юлія.

“Я своїм шлю плюс, мінус – сволоті. Свої шлю теплі поцілунки, відверті радощі в обіймах своїм. Собі ж замолю обладунки, бо не стерплю себе у приймах,” — прочитала рядки свого вірша поетка Ольга Продченко.
“Після відвідування таких презентацій, з’являється надія, що скоро буде трішки краще. Перемога вже близько, ми відчуваємо її дихання. Дякую всім, хто допомагає наблизити цю перемогу,” — зазначила херсонка Римма Цигульська.
Суспільне Херсон