На дорогах Одеси, Херсона та Миколаєва побільшало місць, де стоятимуть поліцейські з TruCAM

10 липня 2024 р. 20:32

172

(Фото: Патрульна поліція)

З 10 липня поліція збільшила кількість приладів TruCAM та ділянок, на яких патрульні вимірюватимуть швидкість. Патрульні з приладом TruCAM працюватимуть на 17 нових ділянках, зокрема, на дорогах  у Херсонській, Одеські та Миколаївській областях.

Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції України.

“У регіонах, де продовжуються активні бойові дії, зокрема у Донецькій та Луганській областях, прилади контролю за вимірюванням швидкісного режиму транспортних засобів тимчасово не використовуються, а у Запорізькій, Миколаївській , Сумській, Харківській та Херсонській областях використовуються на окремих ділянках автомобільних доріг”, – йдеться у повідомленні.

Загалом на дорогах України працюватиме 160 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 295 ділянках автомобільних доріг.

У патрульній поліції зазначили, що прилади TruCAM патрульні використовують поряд з камерами автоматичної фіксації для більш ефективного контролю швидкості.

Про використання приладів вимірювання швидкості водіїв повідомлятимуть дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень, а у місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

“Місця визначено відповідно до стану аварійності та на аварійно-небезпечних ділянках і місцях (ділянках) концентрації ДТП, скоєних через порушення водіями встановлених обмежень швидкості руху”, – наголосили у поліції.

Поліцейські нагадали, що перевищення водіями швидкості руху – одна з найпоширеніших причин ДТП.

Перелік місць, де заміряють швидкість водіїв у Миколаєві та області:

Перелік місць, де заміряють швидкість водіїв в Одесі та області:

Перелік місць, де заміряють швидкість водіїв у Херсоні та області: 

Ірина Глухова

Про це пише INTENT