Нещодавно голова політичної партії «Єдина Росія» Дмитро Медведєв провів зустріч з керівниками регіональних відділень партії, під час якої обговорювали пропозиції щодо подальшої діяльності. Серед запрошених була й Ольга Луковіч, керівник окупаційного Херсонського відділу цієї політичної структури.
Як повідомляє прес-служба окупаційної організації у Telegram, Луковіч запропонувала створити «унікальну платформу» для збору інформації про історію та ключові етапи розвитку партії «Єдина Росія». Вона зазначила, що на тимчасово окупованій Херсонщині значна кількість людей зацікавлена в приєднанні до партії, і що необхідно надати молоді чітке розуміння, що таке «Єдина Росія» і що означає бути єдиноросом. Луковіч вважає за доцільне зібрати в одному місці матеріали про історію партії, обговорення, а також як популярні, так і непопулярні рішення, які приймалися.
За її словами, це стане важливим кроком для інтеграції активу партії у регіонах, що повернулися під контроль Росії після тривалого періоду відокремлення.
У відповідь на її виступ, Дмитро Медведєв висловив згоду з озвученими ідеями, проте важливо зазначити, що Луковіч не є випадковою особою на цій посаді, оскільки їхня спільна історія з Медведєвим почалася задовго до цього.
Офіційна інформація на сайті Херсонського відділу «Єдиної Росії» містить лише дані про її посаду, однак в інтернеті, зокрема у забороненій в Росії мережі ІпБїадгат, ще доступна інформація про її попередню діяльність. До окупації Херсонщини вона займала посаду керівника Іванівського регіонального відділення цієї ж партії в Росії. Тут можна знайти деталі про регіональні конференції та поїздки, включаючи її візит до Криму у 2021 році.
На сайті Іванівського відділення «ЄР» повідомляється, що Ольга Луковіч народилась у 1985 році в Братську Іркутської області. Після отримання освіти вона планувала стати вчителем російської мови, проте обрала кар’єру в адміністративних структурах. Брала участь у керівництві на різних рівнях адміністрації, поки в листопаді 2020 року не очолила Іванівське відділення виконкому «ЄР».
Однак, її відвідини Криму як туриста та переселення на окуповану Херсонщину для роботи можуть обернутися негативними наслідками після деокупації регіону.
Автор: Богдан Стражак, newdayua.net
Херсон Онлайн общественно политическое интернет издание